Nakrycia głowy idealne na wakacje. Zobacz, co noszą gwiazdy!

Moda
krammelnira
Nakrycia głowy idealne na wakacje. Zobacz, co noszą gwiazdy!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tegoroczne lato obfituje w nowoczesne nakrycia głowy, które dodają charakteru całej stylizacji i chronią przed światłem słonecznym.

Kasia Tusk

Jedna z topowych polskich blogerek modowych charakteryzuje się dziewczęcym stylem i kobiecą delikatnością. Prostą letnią stylizację uzupełniła zwiewną chustą w neutralnych kolorach, która dodaje całości lekkości i kobiecego charakteru.

Jessica Mercedes Kirschner

Znana ze swojego nietypowego stylu influencerka w nadchodzącym sezonie letnim stawia na wyraziste kolory, nietypowe wzory oraz old schoolowy styl. Fascynacja latami 70. u blogerki narodziła się już kilka miesięcy temu, a w sezonie letnim objawia się fikuśnymi okularami przeciwsłonecznymi oraz kapeluszami chroniącymi przed słońcem.

Kinga Rusin

Interesującą propozycję pokazała na swoim Instagramie także dziennikarka Kinga Rusin. Klasyczną kobiecą stylizację uzupełniła słomianym kapeluszem marki Prada. Jego specyficzny kształt może nie przypaść każdemu do gustu, ale z pewnością zwraca uwagę i wpisuje się w letni klimat.

Zdjęcie główne: riciardus/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Poradnik utylizacji odpadów medycznych: jak to robić bezpiecznie i zgodnie z prawem?
/
Poradnik utylizacji odpadów medycznych: jak to robić bezpiecznie i zgodnie z prawem?
Odkryj bezpieczne i legalne metody utylizacji odpadów medycznych. Dowiedz się, jak unikać ryzyka dla zdrowia i środowiska poprzez właściwe postępowanie z takimi materiałami.
Polecamy